Hakkımızda

Firmamız, InBody Markasının Türkiye Temsilciliğini yapmak üzere 2016 yılında kurulmuştur. InBody markası dünyada sektörün lider firmasıdır. Teknoloji alanında son derece gelişmiş olan InBody, Güney Kore markasıdır. Firmamızı kurarken, hizmet vereceğimiz sektöre katkı sağlamak ve çeşitli alternatifler yaratmak fikri, öncelikli amacımız olmuştur. Firma olarak uzun yıllardır sektörün içinden gelen uzman kadromuz ile satış ve satış sonrası hizmet konusunda ödün vermeden çalışmaktayız.

Medikal sektörde Obezite, Spor ve Egzersiz Fizyolojisi, Fizik Tedavi, Estetik ve Güzellik alanlarında hizmet vermekteyiz.

Firmamız müşteri odaklı çalışmaktadır ve müşterilerine en iyi kaliteli hizmeti hızlı bir şekilde sunmaktadır. Ürün portföyümüz sizlerin, arzu ve görüşleri doğrultusunda hızla genişleyerek artmaktadır.

Ürünlerimizi markalarının bilinen, kullanımı yaygın olan, pratik kullanımlı, bilimsel alt yapısı oluşmuş, uluslararası kalite standartlarına sahip ürünler arasından seçerek, sizlerin hizmetine sunmaktayız.

Satış sonrası teknik servisimiz ve ürünlerimizin Türkçe kullanım kılavuzları bulunmaktadır. Firmamız yurt içi ve yurt dışı fuarlar, kongreler ve sektörel toplantılara katılarak teknolojik ve diğer gelişmeleri takip edip, bu konuda müşterilerini de bilgilendirecektir.

Ürün kalitesi, satış ve satış sonrası destek, kaliteli hizmet anlayışı ile sizlere hizmet etmekten onur duyarız.

InBody Medikal Dış Ticaret Ve Pazarlama Ltd. Şti.